Stor Perde

Stor Perde

  • Perdeci Yaşar
  • 1.08.2022
  • 3511

Lazer kesim stor perde modellerimiz Yaşar Perde farkıyla maksimum güvenceli olarak sunulmaktadır. Markalardan seçim yaparak hemen her alana stor perde kullanabilirsiniz.

Lazer kesim stor perde modelleri kendinizi ve ortamdaki diğer kişileri mutlu etmenin bir yolu olabilir. Evinizi, iş yerinizi daha özgün göstermenizi sağlayabilir. Özel desenlerle dolu bir perde modeli için dekorasyon avantajlarını bu seçenekle kullanabilirsiniz. Özenle işlenen lazer kesim sayesinde stor perde modelleri konusunda en yeni tasarımları elde etmiş olursunuz. Salonlarda, oturma odalarında, iş yerlerinde, istediğiniz yerlerde bu ürünü temin edebilirsiniz.

Stor Perde Fiyatları

Hızlı teslimat kaliteli ürün garantisini sizlere en kısa sürede sunuyoruz. En geç 10 günde yapılacak olan teslimatla beraber satıştan sonrada destek işlemlerinden de faydalanmanız önerilir. 100% müşteri memnuniyetine önem veren firmamıza güvenerek yeni perdelerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Stor perde fiyatları genel olarak değişken bir özelliğe sahiptir. Düz stor perdeler ve lazer kesim stor perdeler olanlar işleme teknikleri nedeniyle daha farklı olabilmektedir. Yaşar Perde olarak stor perdelerde fark yaratan bir sonuç sunuyoruz. Kampanyalı lazer kesim stor perde modellerimizi mutlaka takip etmeniz önerilir.

Konya stor perde fiyatları; seçilen ürünün ölçüleri, markası, modeline göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak metre karesi 150 TL den başlamakta olup değişkenlik göstermektedir. Net fiyat için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Konya Stor Perde Modelleri

Firmamız Perdeci Yaşar; bir çok perdenin bayiliğini yapmaktadır. Bu sebeple bir çok çeşitte stor perde modelimiz bulunmaktadır. Stor perde modelleri kullanılan odaya göre değişmektedir. Kullanılan ortama göre rengi ve deseni seçilip özel ölçüye göre üretilmektedir. Bir çok marka ve modelin bulunduğu mağazamızı ziyaret ederek Konya Stor Perde Modellerini görebilir ve yerinde inceleyebilirsiniiz.

Desenli Stor Perde

Stor perdenin üzerine lazer kesim yoluyla farklı desen uylanmasına desenli stor perde ismi verilmetedir. Perdeci yaşar olarak bir çok farklı desende desenli stor perde çeşitlerimiz bulunmaktadır. Konya desenli stor perde çeşitlerimi görmek ve incelemek için perde toptancılarındaki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Desenli stor perde modellerimizi aynı zamanda web sitemiz üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Lazer Kesim Stor Perde Modeli Dekorasyonu

Lazer kesim stor perde modeli dekorasyonu yapılırken öncelikle alandaki diğer duvar ve cam materyallerinin sade olması gerekmektedir. Duvarlarınızda birçok süsleme varsa sadeleştirme yapmanız önerilir. Bunun nedeni, lazer kesimle oluşan desenlerin tam olarak kendisini göstermesini sağlamaktır. Lazer kesim stor perde kullanımı pratik ve uzun vadeli bir seçenek olacaktır.

Perde Modellerimiz

Konumuna göre perde modellerimizi incelemek için;

Oturma Odası Perde Modelleri

Salon Perde Modelleri

Mutfak Perde Modelleri

Çocuk - Genç Odası Perde Modelleri

Cam Balkon Perdeleri

Ofis, İş Yeri Perde Modelleri

Ücretsiz Keşif

Yerinde Keşif Ölçüm

Hızlı Teslimat

En Geç 10 Günde

100% Müşteri Memnuniyeti

Satıştan Sonrada Destek

Uygun Fiyat

Kaliteli Ürün Uygun Fiyat